Svatba vašich snů

Svatba by pro vás měla být ten nejkrásnější den. Pamatujte, že na každém detailu může záležet. Projdu s vámi celým procesem plánování až k realizaci vašeho velkého dne.

Přípravný plán

Stejně jako každý dům musí mít pevný základ, tak každá krásná svatba musí být dobře naplánována. Pomůžu vám projít celým procesem plánování až k realizaci vašeho velkého dne. Poradím a navrhnu styl podle vašich představ. Pomohu vám vybrat správné dodavatele, nebo místo. Ve svatební den není místo na nepříjemná překvapení.

 

Květiny, výzdoba místa a tabule

Na místě zajistím vše potřebné, od svatební kytice, svatebních dekorací pro prostor obřadu i hostiny, včetně stolů. Mohu zapůjčit vlastní slavobrány, fotostněny včetně fotoaparátu Instax, vybavení pro sladký bar, lucerny, klece, světelné stěny a mnohé další

 

Svatební koordinatórka

Sama z vlastní zkušenosti vím, že to poslední, čím se chce nevěsta zabývat je, kde mají při obřadu stát svatebčané. Proto se jako koordinátorka postarám o to, aby jste si svůj den užili, pokud možno, bez stresu. Na začátku přivítám každého hosta a seznámím ho s průběhem svatebního dne. Budete mít jistotu, že každý bude mít vývazek, korsáž nebo kytici. Svatebčany budu koordinovat během obřadu nebo k tabuli. Vezmu si na starosti komunikaci s kapelou nebo DJ. Pomohu s organizací gratulací, při focení.  Mohu pomoci při krájení svatebního dortu. Po celý den jsem k dispozici, abych pomohla i s věcmi neplánovanými. Má práce končí podle potřeby a domluvy.

 

 

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Shadow
Slider